ВІТАЛІЙ ТИЛЬНИЙ
ПРО СЕБЕ
Тильний Віталій. Народився 16 грудня 1983 року в файному місті Тернопіль. Навчався в ЗОШ №11. Після 5 років навчання в ТНПУ отримав диплом спеціаліста. Хотів поступити в Оксфорд, але передумав.
2003 – 2005 працював ведучим на «Радіо Тернопіль 106,1 ФМ»
Попри це, активно займався промо-акціями, організацією та проведенням святкових подій, гастролював із командами КВН по Україні. В тому числі є учасником вищої телевізійної ліги КВН (Команда КВН «Тернопільська особлива», «Вар’яти») (2006, 2008, 2009р)

ПРО ПРИХІД НА НОВИЙ КАНАЛ
Прихід на Новий канал вперше відбувся взимку 2016р., коли потрібно було з’явитись на примірку для зйомок демо-версії ВАР’ЯТИ-ШОУ. Саме тоді я вперше одягнув на себе жіночий одяг)) Пізніше приймав участь в проекті «Хто зверху». А ще пізніше відзнявся в першому сезоні ВАР’ЯТИ-ШОУ 🙂

ПРО ПРОЕКТ
Вар’яти-шоу – мій улюблений проект. Вірю в нього і люблю всіх його учасників. У нас найздоровійший мікроклімат в колективі!!!!

ПРО ВІДПОЧИНОК
Я обожнюю відпочинок. А ще більше я його обожнюю якщо це «активний» відпочинок. Немає нічого краще, аніж після гастролів вирватись на три дні в Карпати, чи поїхати з палатками на Бакоту, або Джуринські водоспади… Чи стати з сином і дружиною на лижі в Буковелі і пекти з «Чорної гори». Заради того варто жити, працювати і любити… Емоції – безцінні!

ПРО ХОБІ
Рибалочка… спортивна… на хижака… великого і маленького ☺

ПРО СПОРТ
Ой… Активно почав займатись спортом в березні 2016р., коли зрозумів, що процес зав’язування шнурівок для мене став грандіозною подією!!! Починав з бігу, 3 км, потім 5, потім 8, потім 10… спортзал кожного дня і через день… За результатом довго чекати не довелось, за пів року -25 кг. Якщо є дуже багато часу, то люблю побігати в регбі, правда останнім часом дуже багато гастролів, тому я закинув цей травматичний вид спорту.

ПРО ОСОБЛИВЕ
Одружений. Виховую сина Вадима (10 років).

АНКЕТА

Зріст: 175

Вага: 95

Колір очей: голубий

Колір волосся: темний

Улюблені страви: печений короп, гречка, салат з бурячка )

Улюблені напої: Зелений чай, негазована вода

Улюблені книжки, автори: “Великий Гэтсби”; Фрэнсис Скотт Фицджеральд

Улюблені пісні та виконавці: Pink, Bryan adams, Coldplay, Sam Smith

Улюблені фильми: «Зарлати Другому», «Зеленая миля», «Дотянутса до небес», «Фокус». Улюблений актор – Том Хенкс

Домашні улюбленці: Немає

Що завжди береш на зйомку: Хороший настрій )

Найближчі плани: Заробити на БМВ Х5 )

Мрія: Об’їхати Європу вздовж і в поперек на БМВ Х5 )

Що любиш в собі: Відповідальність

Що хотів би змінити: Зачіску

Життєве кредо: Сьогодні можна зробити краще, ніж було вчора