СЕРГІЙ ПРИТУЛА
(Тернопільський Сірий)

ПРО СЕБЕ:

Народився 1981 року у славному галицькому містечку Збараж, що на Тернопільщині.

1997 – Посів 2-ге місце в Україні на захисті наукових робіт у Малій Академії Наук України (МАН). Отримав золоту медаль у школі та паспорт громадянина України. Відкрив нову сторінку у спілкуванні з жінками, та вислухавши мамине “куди тобі у Київ, ти ж там пропадеш!” – вступив до Тернопільської Академії Народного Господарства.

Перші роки студентського життя заклали фундамент того, ким нині є ваш покірний слуга. Опинитись у великому місті, де тебе ніхто не знає, – що може бути ліпше? Був активним учасником низки молодіжних організацій, разом з однодумцями створив неформальну і ніким незареєстровану спілку “Митці” та самвидавництво “Слина”. Паралельно з навчанням грав у “КВК”, брав участь у конкурсах художньої самодіяльності.

1999 – Після недовготривалих вагань проплатив курс навчання в одному з лондонських коледжів, здав екстерном найближчу сесію.

2000 – Під пісню Братів Гадюкіних “Бай-бай, мила, бай-бай”, перетнув українсько-польський кордон, щоб майже на рік зависнути у країні, де слово Девіда Бекхема важить більше, ніж слово прем’єр-міністра.

Розчарувавшись у навчанні, у тих коледжах, зі стель яких на голови студентам падала штукатурка, а рівень викладання був нижчим, аніж очікувалося, знайшов розраду в праці. Пройшов усі етапи: від будівельника і вантажника до офіціанта та помічника кухаря.

Повернувшись до Тернополя, обіймав посаду студентського декана свого інституту та відновив роботу на “Радіо Тернопіль”.

2002 – Очолив студентський страйк у ВИШі, захистив диплом і залишився працювати в “альма-матер” на посаді директора центру молодіжних ініціатив, навчався в магістратурі. Попри це, активно займався промо-акціями, організацією концертів, гастролював із командами “КВК” по Україні.

 

ПРО РОБОТУ:

1998 – Пройшов кастинг на посаду радіоведучого і після тривалої підготовки, у січні 1999-го, з’явився в ефірі “Радіо Тернопіль 106.1 FM” під ефірним псевдо “Сірий”.

2004 – Пройшов кастинг на посаду ведучого програми “Було ваше – стало наше” і вже незабаром з’явився в ефірі одного з загальнонаціональних каналів.

2005 – Отримав запрошення від столичної радіостанції “Music-радіо” й у листопаді приступив до роботи в ефірі, попередньо розпрощавшись із містом Тернопіль і поповнивши лави тих, хто до Києва “панаєхал”.

2006 – Резидент “Comedy Club UA”, учасник щотижневих вечірок і телеверсій.

2007 – Найвідповідальніша подія життя – одруження.

2008 – З’явився в ефірі Нового каналу як один з резидентів “Comedy Club UA”. Потім був проект “Чи розумніший ти за п’ятикласника?”, далі на паралельних “курсах” відбулося входження в ефір скетч-шоу “Файна Юкрайна” та оновленого ранкового шоу “Підйом”.

2010 – Шоу “Україна сльозам не вірить”.

2010 – 2011 – Шоу “Зроби мені смішно”, “Співай, якщо можеш”.

2012 – Співведучий шоу “Хто зверху?”.

В червні 2012 року с Олександром Педаном, Ольгою Фреймут і проектом “КабріоЛіто” відправився в подорож Україною. Про те, що з цього вийшло, можна було подивитись на Новому каналі.

У 2013-2014 році разом з Олександром Педаном – ведучий “Педан-Притула Шоу”.

У 2013 році разом з Анною Сєдоковою та Дімою Коляденком – член журі шоу “Співай, якщо зможеш”.

З березня 2014 року – ведучий пост-шоу “Страсті за Ревізором”.

З серпня 2015 року – ведучий шоу “Суперінтуїція”. У квітні 2016 року стартував другий сезон проекту.

Паралельно з роботою на Новому займався радіопроектами на кількох fm-радіостанціях: “Вишнева 20-ка” на “Люкс FM”, “Файна Юкрайна” на “Нашому радіо”. Станом на сьогодні на радіо часу вже немає, проте активно займаюсь розвитком першого україномовного гумор-шоу “Вар’яти”.

ПРО ВІДПОЧИНОК:

“Виключно пасивний. У вільний час люблю спати і відвідувати кінотеатри”.

ПРО СПОРТ:

“Ходжу до спортзалу. Це улюблене місце підтримання хорошого настрою. Бо, коли у тебе все гаразд з формами, то і настрій в порядку. Нажаль, після операції мав тримісячне “відлучення” від занять. Проте зараз лікарі вже дозволили потихеньку тягати залізо”.

ПРО ХОББІ:

“Люблю пограти в страйкбол. Хороша гра на перевірку витривалості, больового порогу, командного духу і чесності”.

АНКЕТА:

Зріст:  187 см.

Вага: 89 кг.

Колір очей: сірий.

Колір волосся: брюнет.

Улюблена їжа: улюблена кухня, звичайно ж, – українська. Ніколи в житті червоний борщик Сергій не проміняє на якийсь суп із шпинату. “Не розумію, як вони це їдять”.

Література: Марія Матіос, Микола Носов, Фенімор Купер.