Ковцун
ВОЛОДИМИР КОВЦУН
(Владзьо)


Король монологів і королева діалогів.
У вільний від Вар’яти-шоу час ставить людям дахи, і то так, що після того в них їде криша. Досконало володіє німецькою мовою, яку вивчив за допомогою переглядів німецького порно. В рідному селі всі жінки і дівчата його не люблять, але поважають, бо не гарно не поважати батька своїх дітей. На "ти" з Притулою, Кучмою і Папою Римським.
ВОЛОДИМИР ЖОГЛО
ВОЛОДИМИР ЖОГЛО
(Жожка)


З дитинства мріяв стати священником, але кагор попробував раніше, ніж поступив до семінарії. Знає про дієти все, бо жодна з них йому не допомогла, але все одно всі жінки його, бо він має міцний, стальний, розкішний… ГОЛОС. Ненавидить сходи, бо панди не ходять, панди котяться. Любить кіно, музику, літературу, приємне спілкування, друзів, словом, все, що не стосується роботи. Мріє хоч раз в житті на концерті стрибнути в натовп, але боїться брати гріх на душу.
Добрий, чуйний, веселий, комунікабельний, неодружений.
ВІТАЛІЙ ТИЛЬНИЙ
ВІТАЛІЙ ТИЛЬНИЙВіталік – це посмішка Вар’ятів. Віталік – людина слова… слова з нього не витягнеш. З дитинства Віталік любив спорт, тому він дивиться всі спортивні канали. Він знає, що життя дається раз, тому він бере від життя все… бере і живе собі. Машини міняє, як шкарпетки…тому Віталік вже 2 роки ходить в одних шкарпетках. Його жінка дуже сварить, бо зранку треба поїсти… тому Віталік постійно робить їй їсти. Син Віталіка круглий відмінник… недавно він взяв золото, то його досі поліція шукає.
ВАЛЕНТИН СЕРГІЙЧУК
ВАЛЕНТИН СЕРГІЙЧУКВалік - наймолодший в колективі Вар’яти-шоу, тому завжди за цигарками бігає… Владзьо! Бо Валік 5 років ходив на карате. Попри те, що Валік в проекті не дуже давно – він перший, хто, працюючи у Вар’яти-шоу, купив собі квартиру – бо батьки на заробітках в Іспанії. Веселий, життєрадісний, позитивний – це не про нього, тут все абсолютно до навпаки! Валік – позитивний, життєрадісний і веселий!
СЕРГІЙ ПОЛУПАН
СЕРГІЙ ПОЛУПАННіколи нічого не говорить, бо знає таке, шо Притула змусив написати розписку про нерозголошення. Грає на гітарі у Вар’ятах, але іноді в маленьких містах виступає, як Олександр Пономарьов. Віртуоз, бо так віртуозно робити вигляд, шо вміє грати на гітарі, може тільки він. Молодий, перспективний, харизматичний, але цим чомусь не користується.
Любить дочку, готувати і грати.