MELOVIN, новий режисер і вірші Сергія Притули: «Вар’яти-шоу» стартують!

30 жовтня на Новому каналі відбудеться прем’єра третього сезону телеверсії Першого україномовного гумор-шоу “Вар’яти”

Новий режисер – нові правила

У третьому сезоні знімальна команда «Вар’ятів» працювала новим складом. Змінилися не лише підрядники з декорацій, а й режисерська група.

3 сезон_4

– Олег Боднарчук відзняв нам два сезони, – каже керівник «Вар’яти-шоу» Катерина Притула. – Велика подяка йому за роботу, за ідею нашої декорації та за наші високі рейтинги. Але цього року в нього були інші творчі плани. За його рекомендацією взяли іншого режисера – Дениса Сало. Раніше він знімав «Братів Шумахерів». Тож досвід у гумористичних шоу має.

– Це трохи невдячна справа – порівнювати режисерів у контексті їхньої роботи, – говорить Сергій Притула. – Вони – люди творчі. Як художники, знаєте: «Я так бачу, я так малюю». Олег Боднарчук більше робив акцент саме на телевізійну картинку – він заточений під цю грань режисерської роботи. Його цікавила картинка загалом. А Денис Сало значно більше уваги приділяє дрібницям у сенсі акторської майстерності. Він більше часу витрачає на репетиційний процес. Робота хлопців у кадрі відточується до того рівня, який йому необхідний. Він застосовує більше ігрового реквізиту. Це трохи незвична для нас робота. Ми в сенсі акторської майстерності звикли до більш грубих мазків, аніж до того, щоб отримати штрихи, щоб грали в кадрі якісь детальки. Але у нас чітка субординація. На знімальному майданчику режисер головний. Ставиться задача, і ми маємо її відпрацювати. Іноді доводиться зупинитися, переговорити, переписати. Це абсолютно нормальна телевізійна історія. Ніхто цього не уникає, не цурається.

І знову всі свої

Актори «Вар’яти-шоу» і їх незмінний «очільник» Сергій Притула підготували дев’ять епізодів нового сезону гумористичного шоу. Знімальна група – художники, декоратори і костюмери – працювали в режимі 24/7. Щоночі будували нові декорації: монтували салон літака, вагон поїзда, «саджали» ліс, будували РАГС, ліфти, бари та під’їзди. По всіх столичних магазинах і ринках шукали весільні сукні розмірів XXL, костюми клоуна, поліцейського, провідниць і стюардес. Склад «Вар’яти-шоу» залишився незмінним. Перевтілюватися в милих наречених, колоритних тещ і спокусливих стюардес будуть: Володимир Жогло, Віталій Тильний, Валентин Сергійчук, Сергій Полупан та Володимир Ковцун.

– Цього року у нас нові підрядники з декорацій, – каже Катерина Притула. – Підозрюю, що коли вони погоджувалися з нами працювати, то не підозрювали, на що йдуть :). З кожним знімальним днем їхні очі округлювалися дедалі більше. Та вони величезні молодці. З усім впоралися. Ми єдиний на українському ТБ проект, який за ніч може побудувати «будинок», зробити ремонт, виростити ліс і навіть спроектувати літак (усміхається).

Зірка «Євробачення», екс-пацанка та вірші від Сергія Притули

Леся Нікітюк, Надія Мейхер і Олег Скрипка були на зйомках «Вар’яти-шоу» минулого року. А у новому сезоні команда вирішила обійтися без зіркових гостей. Винятком став лише MELOVIN.

3 сезон_5

– Переможцю національного відбору «Євробачення» MELOVIN Сергій Притула запропонував представити на нашому майданчику свій новий хіт, – ділиться Катерина Притула. – Інших запрошених зірок не буде. Ми вирішили, що зараз у цьому вже немає потреби. Усі промені слави мають діставатися нашим «Вар’ятам». Хлопці – великі молодці. Вони дуже виросли, їхні мініатюри смішні та цікаві і без залучення зірок. В одній із мініатюр разом із «Вар’ятами» зіграє переможниця третього сезону реаліті «Від пацанки до панянки» Яна Ковальська.

Ще однією родзинкою нового сезону гумористичного шоу Нового каналу стануть вірші від Сергія Притули.

– Мене в цьому сезоні, як ніколи, прорвало на вірші, – зізнається Сергій. – Я час від часу пописую, але практично ніде не читаю. А тут буде десь три програми, де трошечки своєю поезією розважатиму людей.

Не пропустіть прем’єру «Вар’яти-шоу» 30 жовтня о 19:00 на Новому каналі