І трохи про школу

Дійзайтесь, чи любили “Вар’яти” школу, прогулювали її та які “відмазки” придумували, щоб лишитись вдома?

Vladzio

Володимир Ковцун

У мене всі предмети були так чи інакше улюблені. На кожному уроці можна було по-своєму дуріти, що я й робив. А коли на уроці весело, він автоматично стає улюбленим.

Я навчався у такий час, коли не було такого поняття як «прогуляти уроки». Взагалі не розумію, як то взяти і не піти до школи! Ну, коли хворий – тоді так… А щоб просто – не було такого. Я розумів: якщо пропускаєш, то мусиш наздоганяти. А навіщо, якщо можна плисти за течією?

 

Zhoglo

Володимир Жогло

Дуже любив історію та літературу, і просто не розумів хімію, фізику, алгебру, геометрію і всі предмети негуманітарного напрямку.

Ніколи не відмазувався, щоб не піти до школи, бо школу я прогулював у школі. У шкільній їдальні.

 

Polupan

Сергій Полупан

Найулюбленіший урок – англійська мова, і ще любив історію. Дуже не любив фізику, чи то фізика, навіть не знаю, що більше.

Щодо того, щоб не піти до школи, тато на жодні відмазки не реагував. А щоб відмазатись у школі, то часто казали, що йдемо на тренування, хоча й це працювало недовго.

 

Valik

Валентин Сергійчук

Найулюбленіший урок – ясно, що фізкультура весною і восени, коли можна було бігати на вулиці. Ще любив українську літературу. Ненавидів право та історію, виключно через людину, яка несла нам цей факел науки.

Найкрутіша відмазка від школи – це cкрутитися зранку калачиком на ліжку, постогнати і сказати, що болить живіт. 100% сидиш дома! В мене був гастрит, тому це конало завжди. (Мамо, пробач, я робив так один, нуууу, може, два рази).

 

Vitalichok

Віталій Тильний

У молодших класах моїм найулюбленішим уроком був… жоден. Не любив учитись. Мені ніколи нічого не задавали. Так, принаймні, я говорив мамі, і йшов гуляти з колегами на двір. Але так продовжувалось до першої поганої оцінки за домашнє завдання. Потім я був луплений, аж синій, вчив і йшов до вчителів виправляти ситуацію. Пізніше почав любити урок трудового навчання. Бо там за якесь свердло я міг мати за чверть усі пальці на руці й «відмінно» в табелі.

Уроків ніколи не прогулював… Бо мамина сила, помножена на прискорення ременя, відбила раз і назавжди в мене цю погану звичку.