Про те, коли та як кожний з “Вар’ятів” став незалежним (інтерв’ю сайту Нового каналу)

Почуття незалежності починається з кожного з нас. Напередодні Дня Незалежності України ми поставили акторам “Вар’яти-шоу” два запитання:

    1. У який момент вашого життя ви відчули себе незалежним?
    2. Від чого в житті ви хотіли б не залежати?

3Володимир Ковцун 

Напевно в той момент, коли вступив до інституту. Я відчув себе повністю незалежним – господарем своєї долі, знав, що всі двері в світі нарешті для мене відкриються, що весь світ ляже до моїх ніг…аж поки мені не поставили купу двійок…

Я не дуже-то від чогось залежу, щоб хотіти від чогось не залежати. Бо часом краще залежати, ніж не залежати…а часом і навпаки.

9

Сергій Полупан 

Незалежним себе відчув у 14 років, коли отримав за літо свою першу зарплату – у Польщі, на будові, 300 доларів. Я її певно не заробив, але, оскільки працював на брата, він мені дав дуже страшну на ті часи суму, я дуже тішився).

Хотілось би взагалі не від чого не залежати, але, як показує досвід, це нереально))

7

Віталій Тильний

Вперше – коли пішов на свою першу роботу продавцем-консультантом і заробив свою першу зарплату. Коли кинув палити раз і назавжди після 12-річного стажу курця – вдруге. Коли скинув 35 кг – став незалежним втретє… Кожного разу, коли я для себе відкриваю щось нове й корисне, стаю незалежним від чогось дурного і негативного.

Не хочу залежати від алкоголю))) Але це нереально!)

4

Володимир Жогло 

Від батьків я незалежним так і не став, бо без них не уявляю себе в тому світі, а от фінансову незалежність від них відчув ще у 2005 році, коли заробив гумором свій перший великий гонорар.

Хотів би не залежати від умовностей свого побуту.

8

Валентин Сергійчук 

Від батьків я відчув маленьку незалежність на першому курсі, коли вступив до університету й поїхав навчатися і жити до Львова (а жив я в гуртожитку, тому незалежність почалася ще першого вересня))) Та це була фіктивна незалежність до четвертого курсу. Потім я пішов на свою першу роботу, і ось тоді почалася фінансова незалежність.

НОВИЙ КАНАЛ