“Перше квітня «бронюється» за Дніпром”, – Сергій Притула (інтерв’ю)

Першого квітня до Дніпра з виступами завітають артисти першого україномовного гумор-шоу «Вар’яти». Про гастролі, плани та традицію виступати у місті в День сміху кореспонденту Дніпрограда під час ексклюзивного інтерв’ю розповіли актори гумористичного шоу разом з очільником Сергієм Притулою.

«Вар’яти-шоу» було створено в 2010 році та наразі активно гастролює по всій Україні, а також за кордоном. Так, у 2017 році відбулося 115 концертів, у 2016 – 122. В цьому році стартує новий тур, в рамках якого актори відвідають Дніпро.

Очільник «Вар’ятів» – відомий український шоумен та телеведучий Сергій Притула. Сьогодні до складу «Вар’ятів» також входять: Володимир Жогло, Володимир Ковцун, Віталій Тильний, Сергій Полупан, Валентин Сергійчук.

Прихильники акторів знають, що гумористи не використовують нецензурну лексику, не говорять російською мовою, в програмі майже відсутні жарти «нижче поясу» та на політичну тематику – переважає побутова тема.

«Вар’яти» нещодавно повернулись з гастролей Сполученими Штатами, де успішно виступили у 5 містах. Що найбільше вразило під час концертів у США, чи всі очікування справдилися?  

Віталій Тильний: Всі очікування справдились на 110%. Американська (наша) публіка, як і всі українці за кордоном, що приходили на концерти “Вар’ятів” – розкішні. Були щасливі виступати для частинки України там. Ми донесли людям якісний україномовний гумор, а у відповідь отримали шалені овації залу.

«Вар’яти» вже третій рік поспіль 1 квітня приїжджають з концертом у Дніпро. З чим пов’язана традиція виступати у місті в День сміху?

Сергій Притула: Це теорія змови у чистому вигляді)!!! У нас є свої традиції, свої забобони тощо. І є «свої міста» під конкретні дати. Вже три роки поспіль ми традиційно розпочинаємо новий рік концертами у Вінниці. Багато років День народження “Вар’ятів” – 28 травня – ми святкували виступами у Тернополі. А з концертом 1 квітня 2016 у Дніпрі стало зрозуміло, що ця дата «бронюється» за цим містом. Нас тут приймають неймовірно гаряче! Стараємось віддячувати взаємністю!

Яку програму цього разу готуєте для дніпрян?

Валентин Сергійчук: Нову, смішну програму. Ми завжди приїжджаємо з новою програмою. Нові конферанси, мініатюри, жарти, пісні.

У зв’язку з попитом мешканців міста, у Дніпрі відбудеться два концерти на день, як вам вдається витримувати такий напружений графік? Які секрети бадьорості?

Володимир Ковцун: Наші люди ходять на роботу з 9 ранку до 6 вечора, і нічого їм не стається. Те ж саме можна сказати і про “Вар’ятів”  – ми просто робимо свою роботу, як і кожна працююча людина в цій країні. І приємно бачити результат, коли ти в одному місті в один день виходиш на сцену двічі або навіть тричі (як це було в Червонограді та Калуші) у повний зал, бо люди чекають на тебе, на нові номери і жарти. Ми тішимось, що можемо приїжджати до людей і бачити їх щасливі обличчя, аншлаги. Ось це і є наш секрет бадьорості – ваші очі і оплески на виступах “Вар’ятів”. Значить робимо все правильно.

Сергію, якось Ви згадували, що з Дніпром Вас пов’язують приємні юнацькі (романтичні) спогади. Зараз асоціації змінилися?

Сергій Притула: Так, звісно ж. Насамперед це пов’язано з війною. Дніпро став форт-постом України на Сході. Місто показало характер. На Дніпро варто рівнятись!

За адаптованим «Вар’ятами» сценарієм тривають зйомки романтичної комедії «Секс і нічого особистого». Кого з команди «Вар’ятів» глядачі побачать на екранах? На яку аудиторію розрахована стрічка?

Сергій Притула: На жаль (чи на щастя, адже зйомки в кіно – це процес, який займає багато часу) зі всіх “вар’ятів” у фільмі буду представлений тільки я. Хлопці більше зосереджені зараз на авторській роботі. Аудиторія стрічки? Ну, якщо коротко, то це 16+.

Сергію, чи підтримуєте Ви зв’язки з волонтерською спільнотою Дніпра або ж з тутешніми бійцями?

Сергій Притула: З бійцями – по факту запитів. Із волонтерської спільнотою – ми товаришуємо із Романом Зозулею і, традиційно, з кожного концерту у Дніпрі залишаємо 20% від гонорару на потреби його фонду.

Дніпряни зможуть потрапити на концерти «Вар’ятів», які пройдуть в БК «Шинник» о 17:00 та 20:00.

Автор: Людмила СТУПАК

Джерело