Сергій Притула: Тішуся, що моя родина з розумінням ставиться до моєї зайнятості (інтерв`ю)

У Рівному 7 жовтня у рамках свого всеукраїнського туру, який охопить також США та Канаду, виступлять “Вар`яти-шоу”. Журналіст порталу “ЧаРівне.інфо” поспілкувався з лідером колективу, відомим шоуменом Сергієм Притулою напередодні виступу. До речі, у Рівному артисти дадуть додатковий концерт.

Що нового покажете у цьому турі?

Все! У нас золоте правило – кожен приїзд із концертом у одне і те ж місто – завжди нова програма.

Чи будуть якісь скетчі саме на рівненську тематику?

Побачимо, ми післязавтра з хлопцями зустрічаємось, щоб сформувати програму остаточно. Зараз не готовий дати стверджувальну відповідь. Але, однозначно, ми залюбки адаптуємо частину нашого матеріалу під місцеву кон’юнктуру.

Де можна сказати найбільш шалена (у хорошому значенні цього слова) публіка? Місто, або, може, країна.

В Україні важко виділити якесь місто особливо. Коли в тебе хороша програма, то люди по всій країні «деруться» +/- однаково. Але якщо брати найяскравіші концерти за весь час існування шоу, то це, безперечно, два наші виступи у Лондоні. Я не знаю, як це пояснити, але то було щось неймовірне. Я вже двано такого не бачив, щоб зал 2,5 години «вив»!!!

У вас часто відбуваються гастролі, зйомки, чи вистачає часу на сім`ю?

Настільки, наскільки це можливо. Баланс завжди важко знайти. Коли в тебе 3-4 телепроекти та більше 100 концертів на рік, то на сім’ю залишається не так і багато часу. А є ще АТО, є благодійність… тішуся, що моя родина з розумінням ставиться до моєї зайнятості.

Знаю, що у вас були зйомки 2 сезону “Вар`яти-шоу” для “Нового каналу”. Які головні відмінності з попереднім сезоном?

Хлопці більш впевнено почували себе в кадрі. Матеріали для телеверсії відбирались більш скрупульозно. Були враховані помилки попереднього сезону. Результат побачите з 1 листопада на Новому каналі.

У вас вперше відбуваються виступи в США та Канаді? Чого очікуєте?

Це наш перший візит до Північної Америки. Перші концерти в будь-якому місті – це дуже хвилююча подія. Якими б здобутками вдома ми не пишались, виступ у іншій країні – це чистий лист. І на ньому пишеться нова історія.

Які нові проекти готуються з “Вар`ятами”?

Станом на цей момент ми готуємось до зйомок «пілотного» випуску скетч-шоу на замовлення Нового каналу. Якщо наша робота каналу сподобається, будемо знімати.

Про свою волонтерську діяльність: куди і коли востаннє відправляли допомогу?

Про це ви можете прочитати на моїй сторінці у Фейсбук.

Ваша фанатська відданість: куди збірна – туди й Притула?)

Якщо є трохи вільного часу і можливість, то чому б не гайнути світ за очі з улюбленою командою і не зірвати за неї горлянку на трибуні? Минулого року ФФУ призначила мене почесним амбасадором Збірної України з футболу. З радістю виконую свій обов’язок з мобілізації вболівальників на кожен матч, очолюю марші фанів на виїздах тощо.

Як любите відпочивати?

Сон, відпочинок з сім’єю та спілкування з друзями.

Інтерв`ю записав Денис ГРИЩУК

Джерело: ЧаРівне.інфо